18.02.2011

Tucan Manager - darmowe ściąganie z RapidShare, Hotfile, MegaUpload..

Jak wiadomo, serwisy internetowe oferujące darmowy hosting plików, wprowadzają różne limity w pobieraniu danych (ilościowe i czasowe). Jest to szczególnie widoczne przy pobieraniu większych plików, podzielonych na kilka mniejszych, np. przy ściąganiu "linuksów".
Tucan Manager w prosty sposób ułatwia użytkownikowi ściąganie i uwalnia go od uciążliwego oczekiwania na pobranie kolejnej porcji plików.


Podaj linki, a ugotujemy posiłek ! 


Na początek, należy wskazać od jakiego Hostera mają być pobierane pliki. Program wspiera serwisy: 4shared, megaupload, sendspace, zshare, filefactory, uploading, rapidshare, hotfile, badongo, fileserve, mediafire, depositfiles i easy-share.


Kolejnym krokiem jest skopiowanie do programu interesujących nas linków (z wyżej wskazanych serwisów). Program sprawdzi ich dostępność i będzie można przejść do pobierania. W zasadzie, praca użytkownika kończy się na tym etapie, ponieważ reszta odbywa się już automatycznie. Tucan samodzielnie pobiera  pliki do wskazanego katalogu, oczekując cierpliwie na odblokowanie limitów.Najnowsza wersja do pobrania ze strony producenta.

--

Czytaj też: [Firefox][Chrome]: Szybsze pobieranie z Megaupload, Rapidshare i in.

--

1 komentarz: