12.04.2011

Burn Studios Audiotool: Dee Jay w chmurze

Burn Studios Audiotool to unikalna i darmowa aplikacja online przeznaczona do miksowania i tworzenia muzyki elektronicznej.

Interfejs składa się z trzech obszarów roboczych, które pozwalają skomponować kompletny utwór dzięki wirtualnym narzędziom i bibliotece gotowych sampli. Najefektowniejszy jest stół mikserski, na którym można swobodnie układać wirtualne urządzenia, takie jak automaty perkusyjne czy syntezatory.

Utwory można zapisać w formacie mp3 lub ogg. Dodatkowo, twórcy udostępnili specjalną platformę, dzięki której można się dzielić swoimi dziełami z innymi użytkownikami (playlista i radio).


Wbrew pozorom, Burn Studios Audiotool to dosyć profesjonalne narzędzie. Warto zatem najpierw zapoznać się z przygotowanymi przez autorów przewodnikami. Do prawidłowego działania wymagane jest podłączenie do internetu i przeglądarka z zainstalowanym flash'em.

Burn Studios Audiotool to gratka dla miłośników muzyki elektronicznej. Dzięki dopracowanej stronie wizualnej i intuicyjnej obsłudze może pochłonąć na długie godziny.

Aplikacja dostępna na stronie stronie producenta.

Brak komentarzy..

Prześlij komentarz