02.04.2011

Darmowe i lekkie gadżety na pulpit! [Windows]


Oto trzy świetne i darmowe narzędzia, które ożywią pulpit bez nadmiernego obciążania systemu!

RocketDock - uporządkuje wszelakiej maści skróty na pulpicie. To nic innego, jak animowany pasek ze skrótami aplikacji - wzorowany na pasku szybkiego uruchamiania platformy Mac/Os. Na stronie producenta można znaleźć ogromną bazę dodatków do pobrania, w tym m.in. tematy, zestawy ikonek i skórek. Mimo, że jest efektowny nie obciąża systemu. Przyjazny i niezwykle prosty w konfiguracji.

HTC Home - świeży gadżet pogody i czasu pochodzący z urządzenia przenośnego HTC. Twórcy stawiają na prostotę i realizm. Zawiera dźwięki, przelatujące chmury, deszcz i inne efekty. Dostępne skórki i rozszerzenia. Stworzony pod Windows 7/ Vista. Wymagany pakiet .NET Framework 4. Mała rzecz, a cieszy.

Rainmeter - najbardziej rozbudowany i wszechstronny z całej trójki. Daje szerokie pole do popisu, jeżeli chodzi o konfigurację. Pozwala na maksymalne dostosowanie do własnych potrzeb. Przy pierwszym podejściu - ze względu na mnogość opcji - może odstraszyć, ale liczna społeczność powinna pomóc. Największa ilość gadżetów, tematów i skórek. Możliwość tworzenia własnych, oryginalnych dodatków.--
G+7 - poręczny gadżet na pulpit dla fanów Google+ ...
--

Brak komentarzy..

Prześlij komentarz